Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Siz değerli müşterilerimizin,değerli yorumları

Sakaryadan ulaşdık,Samsun Ahşapa ilk önce korkularımız vardı ama evimiz arsamıza kurulunca tüm korkular yerini sevince bıraktı.

- Ali C.

İstanbuldaki gürültüden sıkılıp bir boş arsa aldık ve ahşap ev yaptırma kararı aldık. Ahşap ev model ve fiyat incelemesi için genelleme bir piyasa incelemesi yaptık. Ürün kalitesi, garanti süresi , daha önceden yapmış olduğu referanslar olmak üzere daha bir çok  etkende samsun ahşap firmasını tercih etmekten yana karar kıldık. Bu kararımız evimiz arsamıza geldiğinde tamamen doğruluğunu kanıtlamış oldu. Tamamen 1.sınıf işçilik 1.sınıf kalite ve en önemlisi 1. sınıf müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Bizler sizleri tercih ettiğimiz için çok mutlu olduk daha güzel evler yapmanız dileğiyle.

- Eda K.

Bana sorarsanız samsun ahşapın artısı nedir diye servisleri herhangi bir sorun olduğunda nerede olursanız olun geliyorlar.

- Servet K.

Metal ev yerine,Prefabrik ahşap ev yaptırdım, iyikide ahşap yaptırmışım evimi kokusu yeter.

- Aysel A.

Samsun Ahşapı bu piyasada tek geçerim,gerek zamanında teslimatları,gerek kusursuz işlemleri ile bir numaralar.

- Volkan A.

Çok hızlılar bu kadar hızlı yapabileceklerini ve benim o eve oturabileceğimi inanın düşünmemiştim.

- Olgun C.

Ahşap ev denildiğinde bu firmadan başka bir firma göremiyorum.

- Ebru T.

Umarım bu kalite ve azimle dünyaya açılırsınız,başka söyleyecek söz bulamadım.

- Bağnu Y.

Resimlerde gözüken evler gibi olacağını zannetmemiştim hiç lakin çok çok güzelini yapmış bulunmaktalar. Harika mimari tasarımlar ve son derece müthiş ustalık kalitesi ön planda tutularak white bungalow projemi bana teslim ettiler. Zaten resimlerde de görünmektedir. Samsun Ahşap ailesine çok teşekkür ederim. 

Fahrettin Bey

Müşteri Temsilcimiz ile

7/24 Whatsapp Hatıımızdan Görüşebilirsiniz.

+905306105570